Jak pozbyć się problemów z jelitami u osoby z biegunką?

witam mam 27 lat i mam problemy jelitowe bul brzucha biegunki zaparcia przelewanie w jelitach zaczelo sie od tego ze mialem zgage i dostalem jak by atak serca stal jak by mi gul w gardle i problem z oddychaniem trafilem do szpitala zrobili mi ekg serca dali tabletki na uspokojenie i po 30 min bylo ok pozniej po jakis 2 tyg zaczely sie te przelewania w brzuchu zaparcia na zmiane z bieunkami zrobilem takie badania jak morfologia gastroskopia co moze byc przyczyna moich obiawow dodam ze mam bardzo duzy stres

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u gastroenterologa i dalsza szerszą diagnostyka