O czym świadczy uczucie pełności w żołądku i bulgotanie?

Od roku mam problem ; poranne ssanie w żołądku, w ciągu dnia uczucie pełności, nabrzmienie, zwiększony obwód brzucha, bulgotanie w żołądku, bóle pod żebrami, wzdęcia i ciągłe gazy, czasem rozgniatający ból w dołku podsercowym który nasila się coraz mocniej rozchodzi i przechodzi. Do tego mam często zgage np. jak zjem coś słodkiego albo napije się czystej/kolorowej wody, zwłaszcza późnymi wieczorami lub nad ranem. Cały czas towarzyszy mi chrypka, zaparcia lub odwrotnie, mdli mnie, niedobrze mi

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.