Osłabienie i zanik miesiączki oraz wyniki badań krwi

Witam, jestem kobietą, mam 40 lat i proszę o interpretację wyników badań. Ogólnie jestem bardzo osłabiona, mam problem z wyjściem na pierwsze piętro. Najgorsze są nocne dolegliwości -bardzo nieprzyjemne odczucia w okolicy rąk i nóg - trudne do opisania, ponieważ nie wiem gdzie zlokalizowane - w kościach, żyłach, czy układzie nerwowym... dodatkowo zanik miesiączki i bardzo nasilonenocne poty. W linku załączam wyniki moich badań http://s33.postimg.org/vosgyln3z/badania.png

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki wskazują na niedokrwistość z niedoboru żelaza, wskazana suplementacja preparatów żelaza, dieta bogata w żelazo, niepokojący jest także niski poziom sodu oraz TSH, które może wskazywać na nadczynność tarczycy. Sugeruje wyniki skonsultować z lekarzem zlecającym badania.
Pozdrawiam