Promieniujący do pachwiny ból po lewej stronie podbrzusza

Od 2 miesięcy mam ból po lewej stronie w podbrzuszu, który promieniuje do pachwiny. Byłam u gastrologa, chirurga i ginekologa. Od 30 lat mam zespól jelita drażliwego, jednak ten ból jest inny. Rwący, jakbym miała guzka nabierającego ropą. Mam powiększone węzły chłonne. Żaden z wymienionych lekarzy nie zalecili mi badań. Czyli nie miałam cytologii tylko ogólne badanie. Kolonoskopię miałam robioną 8 lat temu. Lekarz stwierdził,ze mam poczekać aż minie 10 lat. Proszę o radę, ból jest dokuczliwy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe są dokuczliwe, przede wszystkim warto wykonać USG. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.