Rozpieranie w brzuchu po spożyciu pokarmów

Jak tylko coś zjem mój brzuch strasznie puchnie i wyglądam jak w ciąży, czuję się z tym okropnie. Ostatnio też budzę się w nocy, bo odczuwam rozpieranie w brzuchu. Miałam robioną tomografię komputerową i wszytko jest ok, miałam też gastroskopię i też wszystko wychodzi ok, a ja ciągle nie mogę nic jeść, bo jak tylko coś zjem to brzuch ciążowy gwarantowany. Proszę o sugestię, jakie badania powinnam jeszcze wykonać, żeby w końcu wiedzieć co mi jest i co jest tego przyczyną. Proszę o pomoc. Dziękuję

Witam serdecznie,

Może wystąpiła u Pani jakaś nietolerancja pokarmowa. Warto zasięgnąć opinii gastroenterologa oraz dietetyka.

Pozdrawiam.