Wyniki badań krwi u 31-latki a uczucie ciężkich nóg i ból ciała

Kobieta, lat 31. Wyniki badań: limfocyty podwyższone o 5,a teraz LYMPH 48,9%(25-40),CRP w normie0,03 objawy: uczucie ciężkich nóg (zakwasy), kucie nóg i palenie w nogach ogromnym gorącem, ból pachwin. Ból całych nóg wraz ze stopami cała powierzchnia i spody. Też kucie i palenie. Bóle kolan i na wysokości kostki chrząstka z tyłu nogi, ból łydek i z tyłu nogi pod kolanem i uda z przodu i z tyłu. Do tego nudności, bóle rąk od łokcia w dół głownie łokieć, nadgarstki i palce. Ból w krzyżu i bioder, w pośladkach, w klatce piersiowej po boku, pod pachą i obojczyki w dołku, bóle ramion i karku. Bóle migrenowe głowy, skroni, i zatok, kucie w uszach. Czasami bolą kości twarzy a nawet zęby i też palenie w głowie co jakiś czas. Ból chrząstki w całym organizmie. Lekarze sugerują zapalenie chrząstki, kręgosłup przepuklina w lędzwiowym3,5 i szyjnym1,5. Podczas operacji wyrostka uszkodzona żyła jajnikowa. Proszę o szybką pomoc, bo naprawdę jestem przerażona. Bóle są tak silne ,że nie mogę spać ani chodzić, a najgorsze jest to palenie gorącem (coś w stylu zgagi ale bardzo silne)no i te podwyższone limfocty i do tego spadek wagi.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Objawy mogą sugerować chorobę układową. Co prawda zwykle w obrazie tych chorób podwyższone są wykładniki stanu zapalnego, jednak być może jest to początkowe stadium , ponadto choroba może przebiegać nietypowo.

Przede wszystkim konieczne jest szczegółowe zebranie wywiadu i badanie fizykalne, które powinien przeprowadzić lekarz rodzinny. Na podstawie informacji przedstawionych w pytaniu wskazana wydaje się wizyta u reumatologa.
Pozdrawiam