Utajona krew w kale i po wypróżnieniu

Kolonoskopia była robiona w lutym tego roku,nic nie wykazała. gastroskopia była robiona w marcu tego roku, nic nie wykazała.Od ubiegłego roku mam niską hemoglobine poziom od 7,3 do 9,6. Krew utajona w kale,krew po wypróznieniu,pojawia sie co jakis czas.Nie jest jej dużo.Przeszłam w2012r radioterapie szyjki macicy,oraz mam wirusa watroby typu C w leczenie lekiem Harvoni.Co mam robić bo zwriuje

Przede wszystkim należy sprawdzić czy kolonoskopia była pełna, to znaczy czy lekarz badający obejrzał całe jelito aż do kątnicy.
Jesli tak, to wymaga Pani rozszerzonej diagnostyki krwawienia, na przykład w postaci endoskopii kapsułkowej.
Doradzałbym wizytę u doświadczonego gastroenterologa.