Wypadanie włosów, łamiące się paznokcie, wzdęcia

Witam Mam 22 lata, mam ogromny problem od jakiś 2 lat bardzo przytyłam(15kg)mimo tego,że naprawdę mało jem, nie mogę w żaden sposób schudnąć.Jestem ciągle zmęczona,mogę spać całą noc i cały dzień,czuję się w ogóle bez sił, chodzę smutna i zdenerwowana na zmianę, zaczęły mi wypadać bardzo włosy, łamać się paznokcie, mam wysuszoną skórę,ciągłe wzdęcia, zaparcia, często oddaje mocz.Robiłam badania,TSH wyszło 2,7342 lekarz powiedział,że wszystko jest w porządku, ciężko tak funkcjonować.Co mam robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Teoretycznie można by włączyć mała dawkę euthyroxu (25) ponieważ w Pani wieku tsh powinno być poniżej 2,5 a objawy bardzo pasują na niedoczynność tarczycy. Sugeruję kontrolę u endokrynologa, ewentualnie diagnostyka w kierunku celiaki.
Pozdrawiam