Badania hormonalne i krwawienia międzymiesiączkowe
witam,dosyłam normy Amh >9 (norma dla wieku 18-24>7,93 dla 25-29lat >8,75ng/ml)Testosteron 55,20ng/dl (przed menopauza <73 po menopauzie <43) prolaktyna 14,9 ng/dl ( 1,9min-25max) , DHEASO4 325 ug/dl(35 min-430max) badania w11dniu cyklu, stosowany Duphaston przez 3 mies. Mam krwawienia miedzy miesiaczkowe co miesiac 3-4 dni w 12-15d.c- krwawienia nie ustapily po Duphastonie, ginekolog stwierdzil ostatnio polipa w macicy i zmianił lek na Orgametril. Na USG piersi -liczne torbiele.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuje kierować sie zaleceńiami lekarza ginekologa , podane wyniki w normie.