Ból brzucha, przepukliny kręgosłupa a zaburzenia erekcji

Boli mnie prawa dolna strona brzucha uczucie jakbym coś miał w środku ale tylko jak wstaje ból się ciągnie aż do tyłu do kręgosłupa ,mam dwie przepukliny kręgosłupa(lędzwiowa)czy to może być przyczyną braku erekcji przy pełnym pęcherzu czy może jakieś zapalenie?? martwi mnie brak erekcji, z seksem jest w tym przypadku na60% A może jest to związane z męskimi sprawami albo neurologicznymi. Proszę o poradę

Nikt nie zaryzykuje diagnozy bez badania.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa, ale z dotychczasowymi wynikami badań, kartami informacyjnymi, spisem pobieranych leków.
Proszę zorientować się w pobliżu miejsca zamieszkania, bo potrzeba będzie więcej, niż jedne wizyty.
Pozdrawiam. JW

Witaj
Wielu mężczyzn zwleka z wizytą u lekarza, bojąc się diagnozy, ale pan wie o schorzeniu, dlatego moja rada udać się do neurologa, a następnie do seksuologa po poradę , ponieważ dalsze przeciąganie może tylko pogłębić pańskie frustracje. PROSZĘ WYBRAĆ SPECJALISTĘ W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY I ponieważ nie można tego zdiagnozować przez internet. Pozdrawiam