Ból gardła, który mija po zjedzeniu śniadania

Od pewnego czasu mam problemy ze snem. Na noc przykręcam grzejnik do minimum, przed snem piję wodę. Niestety rano odczuwam ból gardła, który mija po zjedzeniu śniadania lub wypiciu herbaty. Czy to infekcja? Dziękuję za ewentualną wskazówkę

Witam! Opisany ból to pewien rodzaj dyskomfortu powstałego w wyniku oddychania suchym powietrzem, typowym dla tej pory roku. Proszę zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu do spania.