Ból podbrzusza a planowanie dziecka

Dzień dobry, od 9 miesięcy staramy się z mężem o dziecko, ostatnio miałam wysoka prolaktynę ale już jest w normie. w tym cyklu znowu staraliśmy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam od 11.12.2013r. cykle mam 30-32 dniowe, obecnie pobolewa mnie prawy jajnik i podbrzusze (nawet jak podnoszę gwałtownie nogę) mam pytanie jaka może być przyczyna tego bólu? czy to może być zagnieżdżanie? nigdy mnie nie bolało w cyklach, w których się staraliśmy. dodam, że testu nie robiłam... czekam na informację

Przede wszystkim proszę wykonać test ciążowy. Jeśli będzie negatywny a objawy będą się utrzymywały proszę zgłosić się do ginekologa- wskazane wykonanie USG narządu rodnego.