Ból, skurcze i przelewanie w żołądku

Witam Od minionego piątku boli mnie żołądek. Odczuwam w nim skurcze i przelewanie, czasami bulgotanie. Nadmieniam, że w ciąży nie jestem. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Od 3 dni piję Orsalit i przyjmuję Lacidar - 2 x dziennie. Dolegliwości nadal nie ustąpiły. Moja dieta też nie jest najlepsza. Lubię słodycze i każdego dnia zjadam w mniejszych bądź większych ilościach coś słodkiego. Codziennie piję kawę rozpuszcz. z mlekiem, ale też ok. 1 l wody niegazowanej. Proszę o pomoc.

Witam. Warto zmienić dietę, bo dolegliwości będą się powtarzać. Proszę udać się do lekarza, który zleci odpowiednią diagnostykę, żeby wykluczyć czy to coś poważnego. Dobierze również leki jeśli zajdzie potrzeba - Orsalit jest raczej na biegunki wiec nie widzę tutaj potrzeby używania go?