Ból w górnej części brzucha i ciągłe wzdęcia

Witam..Od długiego czasu bardzo boli mnie brzuch w górnej częsci, mam przy tym ciagłe zdęcia. Gdy wsteje rano nie mam brzucha, po zjedzeniu śniadania brzuch jest wydęty . Lekarz podejrzewał wrzody żołądka, zrobiłam gastroskopie, która nic nie wykazała.Usg brzucha również nic nie wykazało.. Połykam cztery nospy dziennie żeby przetrwac. Teraz oprócz bólu brzucha doszedł ból w lewej górnej jego częsci. nasila sie gdy siedzę, niestety mam prace siedząca.. Błagam o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto ocenić jelito grube. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Skierowanie do specjalisty wystawi lekarz rodzinny.