Bóle ciała, mrowienia pod skórą, duszności

Cierpie od 3 lat.jestem wrakiem czlowieka.bole ciala,mrowienia jakby pod skora,pieczenie skory,uwieranie calego ciala,okropne dusznosci utrzymujace sie cale dni,uczucie pradow w ciele.tk mozgu,eeg,holter,scyntygrafia kosci.tarczyca,borelioza,choroby reumatyczne wszystko wykluczone.wszelkie badania sa ok.rtg pluc bez zmian.jedynie kregoslup szyjny z drobnymi zwyrodnieniami.wszyscy mowia,ze to nerwica,a ja nie wierze bo dolegliwosci nie mijaja po afobamie,hydroxyzynie.juz nie wiem co robic...

Celowe jest dokładne zbadanie stanu neurologicznego i w drugiej kolejności zastosowanie leczenia, unikałbym benzodwuazepin