Bóle pleców, tyłu głowy, krzyża i podbrzusza

Witam mam 23 lata i od kilku dniu odczuwam ból pleców tyłu głowy i krzyża i podbrzusza. nie wiem co to może być. ból najbardziej nasila się w nocy i nad ranem w dzień też ale mniej po prostu czuję jak bym miała sztywne plecy.dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam.

Powyższe bóle mogą występować po intensywnych ćwiczeniach albo pracy fizycznej. Jeśli tak było to po 1-2 tygodniach powinny ustąpić. Jeśli zaś będą się przedłużać należy zwrócić się do lekarza.