Bóle w trakcie obracania po usunięciu pęcherzyka

Piąta doba po usunięciu woreczka czy bóle w trakcie obracania się z boku na bok to normalne siniak wokoło pępka i ból przy poruszaniu nad pepkiem nie jest to ogromny ból ale ból jak idę to też czuję czy to normalne proszę o szybką odpowiedz jestem też bardzo zdenerwowany tą symulacją czy leki uspokajające wchodzą w grę jak tak to jakie dziękuję za pomoc

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Bóle okolicy operowanej mogą się utrzymywać przez okres ok. 2-3 tygodni po zabiegu. Siniak i ból nad pępkiem są spowodowane najpewniej raną po miejscu przez które wprowadzone był narzędzia do laparoskopii. Proszę się nadmiernie nie niepokoić. Jeżeli czuje pan nadmierne pobudzenie może Pan spróbować, któregoś ze środków dostępnych bez recepty zawierającego walerianę. Oczywiście o ile nie ma Pan przeciwwskazań do przyjmowania konkretnego preparatu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski