Bolesność podbrzusza po przyjęciu pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, w nocy z czawartku na piatek odczuwałam ból po prawej stronie podbrzusza, bardzo ostry, podobny do typu bólu przedmiesiączkowego, utrzymywał sie od ok. godziny 1-3. W piątek rano odczuwałam lekki cięzar w tym miejscu, który potem ustał. Dzisiaj czuje jakby uczucie kolki, albo lekkie. Mam 19lat i wlasnie skonczyłam brac pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.