Brak okresu po miesięcznej przerwie w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Brałam tabletki antykoncepcyjne od 3 lat, lekarz mówił że trzeba zrobić miesiąc przerwy i badania czy wszystko jest dobrze. Zrobiłam i wyniki mam dobre. Ostatnią miesiączkę miałam 22.01.2015 ale od tego czasu nie miałam miesiączki,czy to możliwe? I kiedy mam zacząć brać następne opakowanie tabletek jeżeli miesiączka nie wystąpiła?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji proszę jeszcze poczekać kilka dni, a jesli miesiączka nie wystąpi skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam