Pominięcie przerwy na krwawienie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Chciałabym dowiedzieć się czy w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych mogę nie robić przerwy na miesiączkę, tylko zacząć kolejne opakowanie? Czy nic się nie stanie i czy następne miesiączki będą przebiegać normalnie bez żadnych problemów?

można nie robić przerwy, wszystko zależy od rodzaju tabletek , jeśli są to tbl 21+7 , wtedy nie pojawi się jedna miesiączka , ale następna będzie normalna lub bardziej obfita.