Brązowa wydzielina z piersi rok po skończeniu karmienia piersią

Witam. Wczoraj przy nacisku na sutek zauważyłam, że wyleciała z niego brązowa (ciemnobrązowa) kropelka płynu. Panda rok temu przestałam karmić piersią. Co to może oznaczać ? Może to być jeden z pierwszych objawów ciąży ? ( Jeśli już to 1 tydz ciąży) Tylko nie wiem czy jestem w ciązy bo na test za wcześnie. Dodam , że piersi stały się większe i sutki są wrażliwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno powiedziec, prosze poczekac na miesiączkę, jeśli się nie pojawi zrobic test ciążowy, nawet jeśli wyjdzie negatywny sugeruje wizyte u ginekologa.