Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chęć poniżania i wyczuwalne przy tym podniecenie

Witam, od kilku miesięcy mam dużą potrzebę dostania lania, ból, wstyd, poniżenie itp., to co mnie dziwi to fakt, że przy tym czuję podniecenie. Jest to o tyle silna potrzeba, że szukam sposobów - niezbyt rozsądnych - żeby to zrealizować. Dzieje się tak od kilku miesięcy. Można z tym coś zrobić ? Z czego to może wynikać ? Mam 33 lata, nie mam partnera, w listopadzie zeszłego roku zostałam zgwałcona, od 10 lat leczę się na depresję.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czy depresja jest chorobą śmiertelną?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Jest przyczyną wielu przykrych dolegliwości, czy jednak może doprowadzić do śmierci? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dzień dobry, Nie pisze Pani na czym polega "leczenie". Jeżeli jest to wyłącznie leczenie farmakologiczne, to proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

umów wizytę 0

witam, Pisze Pani o bardzo trudnych doświadczeniach ( gwałt, długoletnie obniżenie nastroju). Zastanawiam się czy jest Pani objęta psychoterapią i czy Pani o tym opowiedziała podczas sesji. To czego Pani poszukuje ( ból, poniżenie) to jest powtórzenie tego co Pani doznała. jest to obszar do przepracowania. Osoby po traumatycznych doświadczeniach są w stanie, wrócić do równowagi i być szczęśliwe. Im szybciej zacznie pani prace nad tym tym szybciej zobaczy pani efekty..... pozdrawiam i życzę powodzenia

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety