Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chęć poniżania i wyczuwalne przy tym podniecenie

Witam, od kilku miesięcy mam dużą potrzebę dostania lania, ból, wstyd, poniżenie itp., to co mnie dziwi to fakt, że przy tym czuję podniecenie. Jest to o tyle silna potrzeba, że szukam sposobów - niezbyt rozsądnych - żeby to zrealizować. Dzieje się tak od kilku miesięcy. Można z tym coś zrobić ? Z czego to może wynikać ? Mam 33 lata, nie mam partnera, w listopadzie zeszłego roku zostałam zgwałcona, od 10 lat leczę się na depresję.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Czy w swojej psychoterapii ma Pani możliwość poruszenia tego tematu?

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień dobry, Nie pisze Pani na czym polega "leczenie". Jeżeli jest to wyłącznie leczenie farmakologiczne, to proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

0

witam, Pisze Pani o bardzo trudnych doświadczeniach ( gwałt, długoletnie obniżenie nastroju). Zastanawiam się czy jest Pani objęta psychoterapią i czy Pani o tym opowiedziała podczas sesji. To czego Pani poszukuje ( ból, poniżenie) to jest powtórzenie tego co Pani doznała. jest to obszar do przepracowania. Osoby po traumatycznych doświadczeniach są w stanie, wrócić do równowagi i być szczęśliwe. Im szybciej zacznie pani prace nad tym tym szybciej zobaczy pani efekty..... pozdrawiam i życzę powodzenia

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety