Cierpnięcie skóry brzucha

mam pytanie nieraz odczuwam jak by mi cierpnol brzuch z lewej strony lecz niejest to silny bol gdy dotykam lub uciskam nic mnie nie boli mam 34 lata co to morze byc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jeżeli sytuacja przez Pana opisana będzie się powtarzać to należy się zgłosić do lekarza rodzinnego. Niestety nie da się stwierdzić co może Panu dolegać bez wykonania badania fizykalnego i badań dodatkowych (np USG jamy brzusznej). Mogą to być po prostu bóle czynnościowe i mogą być np związane z nieprawidłową dietą bądź stresem. Pozdrawiam