Co jest powodem pojawienia się szumów usznych i jakie badania należy wykonać?

Witam mam27 lat jestem kobieta. Od stycznia zaczeły sie u mnie szumy uszne. Pani laryngolog stwierdział ze przewiane uszy. Choc nie towarzyszyło temu zadne przeziebienie. Dostałam Cavinton i przeszło. Ale pozostało dziwne gniecenie i uciskanie w głowie. Az do czerwca gdzie stwerdziła ze przewiało mi głowe. Uciski giecenie dretwienie ust. Twarz jakby nie moja. Przygryzałąm usta i były dziwne nie moje. Miałam rezonans magnetyczny glowy i angio nic nie wykazało. USG doppler tetnic szyjnyc tez nic. Morfologia w normie. Boleriozy nie ma. Pasozytów tez nie. Ale w przeszłosci leczyłam sie na gliste ludzka. TSH badane dwa lata temu i tez jest ok. USG tarczycy rowniez. Co moze byc przyczyna jakie badania moge zrobic? Mam potwortne uciski w głowie i w uszach. Zatykanie piski. Mam niskie cisnienie od zawsze. Codzennie budze sie zmeczona. Prosze o odpowiedz.

Diagnostyka otoneurologiczna. Polecam centrum medyczne vertigo w bydgoszczy tak jest lekarz ktory to diagnozuje i leczy. Niestety ma pani daleko