Co mam robić, jeśli odczuwam ból i mam kamienie na nerce?

Witam mam pytanie moze ktos cos doradzi // 3 tygodnie jestem juz na zwolnieniu lekarskim mam kamienie na lewej nerce co jakis czas zlapie mnie straszny bol i trzyma on roznie raz 10 min raz 5 a nawet 3 godziny...Bylem u neurologa,na usg, nawet do przygody robilem przeswietlenie kregoslupa bo ten bol zaczynam odczuwac w kolanie lewym i zaczynam utykac coraz to bardziej...Tabletek juz mam tyle ze nie wiem nawet czy je warto brac w szpitalu dziwili sie zemi lekarz na nerki dal nospe i diclack w tabletkach i czopkach ale jest poprawa tylko na chwile i bule wracaja a szczegolnie wieczorem juz 7 dzien wogole nie spie goraczke nawet dostalem juz z tego bulu...Moze mogl by ktos doradzic cos konkretnego bo juz nawet na lekarstwa czlowiek kasy niema w tym miesiacu juz 700 zl dalem w sumie i nic pozytywnego nie widze.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że należy przeprowadzić konsultację urologiczną, a jak badania z krwi?mocz?