Co mam zrobić, aby przytyć, pomimo że jestem chuda od dziecka?

Witam. Mam na imię Żaneta mam 27 lat... mój problem jest w tym ze jestem chuda... ważne 43 kg przy 170 cm wzroście. Badania wskazują wszystkie ok. Jestem chuda od dziecka, mam wahania w jedzeniu. Raz potrafię zjeść duzo np tydzien, w kolejnym już mniej. Staram się jeść chociaż te trzy posiłki dziennie... gdzie nie raz nie potrafię, lub jak jest lepiej to jem 5 posiłków. Od dziecka nie chodzę w sukienkach w krótkich spodenkach bo wyglądam strasznie. Kiedyś jadłam mniej, ale jak próbuje jeść więcej to i tak waga nie wzrasta. Więc wtedy się dołuje i nie pilnuje dość tych posiłków. Proszę o pomoc bo naprawdę bardziej prawdopodobne jest to ze padne w depresję niż przytyje

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że wskaźnik masy ciała (BMI) wynosi u Pani
14,9 (wzrost/waga) co jest informacją opisową (wg BMI)
mówiącą o wygłodzeniu.

Domniemam, że nie jest Pani w procesie terapeutycznym?
Jeśli nie, proszę nie czekać, jest potrzebna dla Pani pilna osobista
konsultacja w Poradni Leczenia Zaburzeń Odżywiania, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Serdeczności i powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605