Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 4 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać czerwone plamy na twarzy u 21-latki?

Od roku mam czerwone plamy na twarzy z wyplywajacą bardzo wodnistą wydzieliną, plamy są wyraźnie odgraniczone. Byłam na wielu badaniach, nie mam alergii, grzybów, wyszedł gronkowiec złocisty najpierw leczony antybiotykiem, potem powiedziano mi, że jestem nosicielem i tego gronkowca nigdy się nie pozbędę, bo większość ludzi go ma. Plamy te są niesamowicie swędzące, ale wykluczono azs i łuszczycę. Każdy krem nałożony na twarz silnie piecze, nawet te łagodzące podrażnienia, na azs, egzemę i łuszczycę. Może ktoś wie co to może być? Po leczeniu u 3 lekarzy, a potem po hospitalizacji i pobraniu wycinka nikt nie jest w stanie powiedzieć co to. Krew itp w normie. Pozdrawiam.
KOBIETA, 21 LAT 3 miesiące temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy