Co mogą oznaczać czerwone plamy na twarzy u 21-latki?

Od roku mam czerwone plamy na twarzy z wyplywajacą bardzo wodnistą wydzieliną, plamy są wyraźnie odgraniczone. Byłam na wielu badaniach, nie mam alergii, grzybów, wyszedł gronkowiec złocisty najpierw leczony antybiotykiem, potem powiedziano mi, że jestem nosicielem i tego gronkowca nigdy się nie pozbędę, bo większość ludzi go ma. Plamy te są niesamowicie swędzące, ale wykluczono azs i łuszczycę. Każdy krem nałożony na twarz silnie piecze, nawet te łagodzące podrażnienia, na azs, egzemę i łuszczycę. Może ktoś wie co to może być? Po leczeniu u 3 lekarzy, a potem po hospitalizacji i pobraniu wycinka nikt nie jest w stanie powiedzieć co to. Krew itp w normie. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.