Co mogą oznaczać powtarzające się omdlenia u 37-latki?

Witam Mam pytanie: ostatnio zemdlałam, podniosłam się i znowu zemdlałam, czy przyczyną może być nerwica lękowa, hashimoto czy może zapalenie ucha środkowego, bo mam te wszystkie choroby. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się zemdleć. Nie wiem czy upadając na panele uderzyłam się w głowę, bo nikt nie widział tego upadku. Trochę boli mnie głowa, ale nie jest to ból mocny. Czy boli mnie od zapalenia ucha czy od upadku? Czy mam się martwić tymi omdleniami? Proszę o szybką radę, bo już nie wiem co mam robić. Jestem przerażona. Dziękuję.

Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego on powinien pokierować dalszą diagnostyką.
Wskazana konsultacja neurologiczna, wykluczenie padaczki, encealopatii hashimoto. Wskazana konsultacja kardiologiczna - wykluczenie ortostatycznych spadków ciśnienia, zaburzeń rytmu serca itp.
Jeśli ból głowy po urazie będzie zarastał, pojawią sie nudnosci, wymioty - proszę zgłosić sie na SOR.
Omdlenia trzeba diagnozować!!!
Pozdrawiam.