Co może być przyczyną dolegliwości bólowych kręgosłupa piersiowego?

Dzień dobry, Z powodu nawracających od ok 3 lat dolegliwości bólowych kręgosłupa piersiowego ( mrowienie, drętwienie okolicznych mięśni, pieczenie, oraz niekiedy opasający, silny ból w oko, który mija po ok 20 min leżenia na plasko) wykonane mialam MR. W wyniku wszystko prawidłowe. Jest nie 10 mm zmiana hiperintensywna, nie wzmacniająca się po podaniu kontrastu. Opisana jako nietypowy naczyniak/ ognisko zwyrodnienia tluszczowego. Zabiegi rehabilitacyjne w moim przypadku są przeciwwskazane. Często boli mnie tak, że wymusza prostowanie pleców. Proszę o poradę, czy zrobić inne badanie i co mogłoby być przyczyną tych dolegliwości. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów ? Wskazana wizyta u neurologa i lub ortopedy