Co może być przyczyną moich zmian skórnych na twarzy i klatce piersiowej?

Witam Od kilku lat borykam się ze zmianami skórnymi na twarzy i klatce piersiowej. Raz znikają calkowicie by wrócić znowu. Nie mam pomyslu. Myślałem że to alergia pokarmowa. Jakis czas temu trafilem do szpitala z wżodem na jelicie cienkim. Lekarz po przebadaniu powiedział że mam oprócz tego chroniczne zapalenie żołądka. Może to jest przyczyną tych problemów skórnych? Po za tym mam nadciśnienie tętnicze. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.