Co może być przyczyną problemów ze schudnięciem?

Witam. 8 miesięcy temu urodziłam córkę przez CC. Od kilku miesięcy próbuje schudnąć niestety waga stoi w miejscu. Robiłam badania morfologia i tarczyca. Wyniki są w normie . Skakałam na skakance codziennie staram się spacerować z córką dwie godziny dziennie a waga stoi. Jem dużo warzyw. Czy przyczyną mogą być tabletki antykoncepcyjne? Biorę vibin mini. Proszę o poradę

Dzień dobry,
Przyczyn może być wiele, najczęstszą ( poza nieprawidłowościami w wynikach badań) jest nieprawidłowo dobrana kaloryczność diety bądź niekorzystny rozkład makro i mikro składników diety. Czesio w kierunku za niskiej podaży energii. Oczywiście istnieje możliwość,że przyjmowanie antykoncepcji powoduje u Pani problemy z obniżeniem masy ciała, zachęcam do kontroli lekarskiej i do wizyty u dietetyka.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula Łysakowska