Co może być przyczyną tego drętwienia?

Witam mam problemy już od dłuższego czasu , nagłe drętwienie lewej strony ciała łącznie z twarzą i głowa byłem w szpitalu podejrzenie udaru jednak po wszystkich badaniach angio TK rezonans magnetyczny EEG lekarz rozłożyła ręce i stwierdziła że musi wpisać podejrzenie padaczki chociaż tej Padaczki faktycznie nie mam hehe teraz dodam że systematycznie dopada mnie nagle uderzenie gorąca i drętwienie lewej stronie po kilku godzinach przeważnie przechodzi dodam iż miałem zdiagnozowano przepuklinę dotrzonowa w odcinku piersiowym jestem kierowcą praca siedząca czy to może być przyczyną tych dretwien ?

Padaczka ma różne rodzaje, nie tylko ten jeden klasyczny ruchowy. Jest także padaczka z zaburzeniami somatosensorycznymi, czyli zaburzeniami w zakresie czucia. To może być ten przypadek. trzeba się skonsultować z neurologiem.