Co oznacza kłucie klatki piersiowej?

Dzień dobry, postanowiłam zasięgnąć rady ponieważ w chwili obecnej nie mam możliwości pojęcia do lekarza (chwilowy brak ubezpieczenia). Od 3 dni czuje okropny ból w klatce piersiowej. Po pierwsze cały czas czuje nacisk na klatkę jakgdyby ktoś mnie przybierał do ściany i miażdżył mostek. Dodatkowo czuje nasilające się i ustępujące kłucie w zależności od tego co robię. Zauważyłam, ze kiedy stoję jest stałe ale nasila się jeśli idę, nasila się również kiedy robię gwaltowe ruchy, biorę głębszy wdech i kiedy zaczynam się denerwować i podnosi się puls. Kłucie i ból ustępują w zasadzie prawie całkowicie w momencie kiedy leżę dłuższą chwile bez ruchu, przestaje myśleć i wyrównuje oddech. Czy to może być nerwica czy raczej inna choroba ?

Witam,

przyczyną problemu może być podłoże psychogenne, jednak w pani przypadku zalecana jest konsultacja kardiologiczna i szczegółowa diagnostyka, proszę poprosić rodzinę o wsparcie w zrealizowaniu badania, znajomych, kogokolwiek.

Pozdrawiam serdecznie

witam bardzo proszę o zrobienie EKG i reszty badan z krwi np morfologia crp troponina(marker zawału serca) a następnie jak nic nie wyjdzie proszę się zgłosić do psychologa.Pozdrawiam