Co oznacza opóźnienie okresu u dziewicy?

Mam 18 lat i jestem dziewicą, lecz okres mi się spóźnia około tydzień wystąpiły 2 razy brązowe plemienia i śluz po za tym od 4 dni czuje się jakbym była podczas miesiączki mam bóle podbrzusza oraz piersi, czy mógł wystąpić okres bez krwawienia? Pragnę jeszcze zaznaczyć że miesiączki mam regularne i nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne. wskazana wizyta u lekarza ginekologa.