Co oznacza spóźniający się okres mimo negatywnego wyniku testu ciążowego?

Dobry dzien :) mam takie pytanie ostatni okres miałam 23 lipca i od 31 lipca po okresie brałam tabletki antykoncepcyjne blister sie skonczył ja mam dzien opóznienia tezt ciazowy robiłam i wyszedl negatywny prosze o pomoc Ania dziekuje serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i zgłosić się celem konsultacji do lekarza ginekologa