Co oznaczają powiększone węzły chłonne, ból brzucha oraz klatki piersiowej?

Dzien dobry mam powiekszone wezly chlonne do tego bole glowy tak jakby zatkane zatoki , bole brzucha oraz klatki piersiowej oraz uczucie skurczow mrowienia dretwienie a rekach nogach bl z tyly glowy jakby karku bol przechodzachy do polowy plecow oprocz tego mam bardziej widoczne zyly najbardziej na piersiach nogach I zyla przeplywa przez brodawke do tego man na rekach na zylach takie jakby guzy nie wiem juz co robic bylam juz na badaniach wszystko w normie Nie wiem do jakich lekarzy sie udac. Prosze o pomoc

Pozdrawiam