Co powoduje uciski i kłucia w różnych miejscach głowy?

Dzień dobry. Mam 30 lat. Czuje uciski klucia w glowie w różnych miejscach. Czasem jakby pieczaca skórę z tylu glowy. Dzwoni mi w uszach. Czasem pulsuje. Cisnie ie w normie.Przy oddawaniu stolca boli mnie czasem głowa z tylu i czasem mi szumi w uszach. Neurolog stwierdził że wszystko ok. Badanie dna oka w porządku. U kardiologa wszystko bardzo dobrze. U laryngologa tez. Krew ok. Bardzo się boje ze mam tetniaka. Opisane objawy pasują do tych z internetu. Poza tym miewam dusznosci i nudnosci i czasem zatkane zatoki ponieważ czuje wydzielinę splywajaca po tyle gardła. Bardzo proszę o odpowiedź.

Jeśli neurolog wykluczył neurologiczną przyczynę dolegliwości, wskazana obserwacja w kierunku zaburzeń nerwicowych (lękowych).
W celu wykluczenia tętniaka wykonuje się badanie angio-MR lub angio-KT naczyń mózgowych. Objawy nie sugerują tętniaka, jednak z uwagi na Pani obawy być może takie badanie byłoby wskazane.
Pozdrawiam