Co robić z tymi bólami w klatce piersiowej po Covid?

Dzień dobry w sierpniu przechodzilam covida w trakcie covida mialam zaburzenia rytmu serca iod tego momentu boli mnie głowa i mam bóle w klatce pierciowej boli mnie w mostku promieniuje mi tak jakby na płuca boli mnie najbardziej po lewej stronie aż plecy z tyłu byłam u kardiologa robiłam echo serca niby wszystko w porządku jedyne co mi wyszło to niedomykalność mitralna 1 stopnia czy jest to niebezpieczne do tego pojawiły mi się problemy z ciśnieniem skacze mi i tętno serca mam różne raz 64 do 70 a później 47 do 54 uderzeń na minutę byłam z tym u lekarza miałam aparat holtera 24 h lekarz stwierdził że nie wyszedł najgorzej

Niedomykalność mitralna I stopnia nie jest niebezpieczna, wymaga jedynie regularnej kontroli echokardiograficznej. Trudno ustosunkować się do zaburzeń rytmu serca nie znając ich natury, nie napisała Pani też jakie są wartości ciśnienia tętniczego krwi, nie wiem więc, czy konieczne będzie wdrożenie leczenia farmakologicznego. Sugeruję rozpocząć od diagnostyki: proszę oznaczyć morfologię, sód, potas, magnez, wapń, TSH, ft3, ft4, kreatyninę, mocznik oraz stężenie aminotransferaz. Wyniki należy skonsultować z lekarzem POZ.