Co znaczy jeziorko śluzowe z obecną żółcią?

Witam. Proszę o interpretację wyników badań i sposób leczenia. Na konsultację do gastrologa dostanę się za trzy miesiące. W dystalnej części przełyku obecny pierścień Schatzkiego.Linia Z z zatartą granicą, z nadżerkami. Przepuklina rozworu przełykowego. W żołądku jeziorko śluzowe z obecną żółcią (usunięty woreczek żółciowy).Wpust, sklepienie, odżwiernik, dwunastnica bez zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna gastroenterologa w celu Ew kwalifikacji do wykonania zabiegu poszerzającego przełyk