Częste bóle głowy i niskie ciśnienie u 18-latki

Witam! Mam 18 lat. Od paru miesięcy mam częste bóle głowy, niskie ciśnienie (91/56, puls 81 lub 92 czasami), mimo, że śpię 8 godzin lub więcej ciągle jestem zmęczona, nie mogę złapać również koncentracji. Zbadałam prolaktyne i wynosi 773,1 mlU/l. Tarczyca 2,3884 Nie wiem już co robić, po witaminie b6 nie czuje żadnej różnicy.. Magnez również badałam i jest w normie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać jeszcze inne ogólne badania: morfologię, elektrolity, aspat, bilirubinę, crp, USG jamy brzucha oraz RTG klatki piersiowej. Pozdrawiam.