Czy faktycznie takiej tarczycy się nie leczy?

Witam. Miałam ostre zapalenie błędnika. Po wyleczeniu przyszły mi drżenia wewnętrzne ciała. Mam je 24 godziny. Wybudzają mnie nad ranem. Zaczęło się gdy TSH wyszło 5,78. Byłam u 2 Endo i każdy mówił że tego się nie leczy. Na Hashimoto wyszło mi 85 ponad normę. Zaczęli mnie leczyć psychiatrzy na nerwice, ale nic nie działa. Czy faktycznie takiej tarczycy się nie leczy?

Pewnie jest wiele czynników, które mogą powodować tak różne i zmienne objawy; do omówienia na pełnej konsultacji !

WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki ; Ważna pełna historia choroby i historia leczenia ; Podstawowe badania laboratoryjne krwi, żelazo, ferrytyna, TSH , EKG i inne Jak badanie EEG; inne badania laboratoryjne ?? Krzywa cukrowa i insulinowa ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; zbadanie, ocena wyników; ; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ?Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Warto rozważyć też rozmowę z Psychologiem i Psychiatrą, niektóre objawy mogą mieć podłoże psychosomatyczne; / kula w gardle, mdłości, zespół jelita drażliwego. wahania łaknienia .../ Pozdrawiam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog