Czy grozi mi białaczka?

Witam, nie jestem hipochondrykiem, a raczej olewam swoje zdrowie, choć jak miałam podejrzenie nowotworu, to słuchałam lekarzy i robiłam, co kazali. Na szczęście okazało się, że mam tłuszczaki rozsiane po całym ciele, ale to chyba raczej niegroźne! Ale pytanie mam inne, jestem byłą heroinistką, ale od 3 lat nie ćpam już. Gdzieś przeczytałam, że ocet odchudza, taki zwykły, spirytusowy, pity pomaga na odchudzanie! A że umiem się wkłuwać, bo lata praktyki mam, to wymyśliłam sobie, że jak wszystko dożylnie podawane działa szybciej, to i ocet sobie będę podawać dożylnie i rozpuszczam go w niewielkiej ilości wody i daje dwie łyżki octu i podaję sobie dożylnie. Czy grozi mi białaczka? Bo czytałam, że ponoć od tego można mieć białaczkę! Czy dożylnie podając jest to niebezpieczne?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Absolutnie odradzam dożylne podawanie jakichkolwiek substancji innych niż leki. Grozi to poważymi powikłaniami, jak zakażenie, zatrucie, a nawet śmierć.

Wspaniale, że udało się Pani zerwać z nałogiem. Proszę zatem nie zaprzepaścić tego i zrezygnować z samodzielnego podawania czegokolwiek dożylnie. Jeżeli chodzi o odchudzanie, to stosowanie zwykłego octu spirytusowego nie jest wskazane. Może powodować za to problemy z przewodem pokarmowym, a także anemię. Co innego tzw. ocet jabłkowy, który działa korzystnie.

Proszę zajrzeć na naszą stronę abcodchudzanie.pl, gdzie znajdzie Pani wiele porad dotyczących rozsądnego odchudzania.

Pozdrawiam serdecznie