Czy można brać tabletki Syndi35 bez przerwy?

Witam, od około 9 miesięcy biorę tabletki Syndi35. Chciałabym, ze względu na ważną uroczystość, uniknąć okresu. Czy mogę brać tabletki bez 7-dniowej przerwy? Mam na myśli to, czy po zakończeniu opakowania, które aktualnie biorę mogę od razu zacząć nowe? Czy są jakieś przeciwwskazania albo możliwe skutki uboczne? Z góry dziękuję za odpowiedź. Agnieszka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani jednorazowo połączyć opakowania w celu przesunięcia krwawienia. Wśród możliwych działań niepożądanych znajdują się m.in plamienia lub krwawienie z dróg rodnych. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.