Czy osoba z padaczką może stosować lek Paragon?

Witam państwa dostałem ostatnio lek paragon na stan depresyjny, w ulotce pisze że nie można go brać jeśli ktoś ma padaczkę? Moje pytanie dlaczego? I co mam teraz zrobić ostatnio mam coraz więcej napadów a dzięki temu pogadam w depresję.

Dzień Dobry Panu,

Rozumiem Pana wątpliwość, dlatego polecałabym Panu, by skonsultował Pan pytanie z lekarzem prowadzącym Pana.

Z przesłaniem dla Pana, tego co jest Panu najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com