Czy powtórzyć badanie, jeśli ugryzł mnie kleszcz?

Witam. Mam 36 lat 2 lata temu miałam kleszcza. Nie miałam odczynu na skórze objawów grypopodobnych nie pamiętam ponieważ co roku latem jestem chora( klimatyzacja w prac) Proszę o poradędo jakiego najlepiej lekarza się zgłosić i jakie badania wykonać. Jestem po operacji na kręgosłup i takie objawy jak drętwienie rąk i nóg nie było dla mnie czymś niepokojącym. Dopiero bóle głowy , sztywność nóg rano i ogólne złe samopoczucie psychiczne tzn mam problemy z pamięcią (r.m. głowy wykluczył zmiany nowotworowe) Od lekarza chorób zakaźnych usłyszałam że nie wie w jaki sposób wpadłam na to żeby zrobić badanie na boleriozę?? Poczułam się jak jakaś wariatka a moja psychika nie zniesie obelg od lekarza bo nikt nie szukał przyczyn tylko lekami na ból i zwiotczającymi mnie karmili. Kończę 10 dzień antybiotyku co dalej? Powtórzyć badanie? Co z moją pamięcią co z sztywnością nóg i nie pisałam kołataniem seca?

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedziec