Czy takie objawy u 27-latki mogą wskazywać na raka?

Od stycznia mam nie regularny okres... pierw miałam 5 dni za wczesnie, w litym 10 za wcześnie a w marcu miałam tylko 2 dni oraz od dwóch dni boli mnie podbrzusze. u lekarza dowiedziałam się ze mam powiększony prawy jajnik... nic więcej się nie dowiedziałam... co to może być? Czy kto leczyć?? Moja gin powiedziała mi jedynie o tabletkach antykoncepcyjnych których nie chce brać... czy to mogą być objawy raka??

nie sądzę aby objawy wskazywały na raka... jednakże bez badania nie jestem w stanie pomóc