Czy te moje objawy wskazują na coś poważnego?

Witam, mam problem, ponieważ nie mam okresu od 1 miesiąca i 2 tygodni, od ostatniego współżycia minęło już gdzieś tak z 1 miesiąc i 3 tygodnie, robiłam testy ciążowe co tydzień w sumie wyszło ich gdzieś z 5, ale każdy wychodzi negatywnie. Biorę też pod uwagę że ciągu roku zdarzało mi się nie mieć okresy przez miesiąc(ale tylko miesiąc nigdy dłużej). Łapią mnie czasami takie lekkie bóle podbrzusza, do tego od kilku dni bolą mnie piersi i mam zmianę apetytu na troszkę większy. Czy może być to coś poważnego ?

Szanowna Pani należy wykluczyć zaburzenia hormonalne, proszę udać się do ginekologa