Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to może być wyrostek i zapalenie oskrzeli?

Witam :) Od trzech dni boli mnie brzuch w różnych miejscach (najczęściej jest to lewy i prawy bok podbrzusza) jest on silny i intensywny, dodam też że mam okropny kaszel który aż dusi, i gorączke (czasami 37,8 czasami 37,1 oraz ból całej głowy.Jutro dopiero wybieram się do lekarza.Od czego boli mnie brzuch ?Mam 19 lat, choruję na depresje oraz nerwicę i przyjmuję leki parogen 20mg, oraz 1tabl. doraźnie (wzięłam go tylko raz) afobamu na nerwicę 5mg. Co to może być wyrostek i zapalenie oskrzeli?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Dzień Dobry Pani,

Bóle w okolicach podbrzusza mogą mieć podłoże napięciowe, jak również na skutek uporczywego kaszlu. Jednak wskazana jest jak najbardziej konsultacja u lekarza Panią prowadzącego.

Życzę Pani dobrych wiadomości, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0

Witam Panią Mam nadzieję, że lekarz już rozwiał Pani wątpliwości dotyczące Pani dolegliwości. Niepokoi mnie jednak fakt, że choruje Pani na depresję i na nerwicę. Wnioskuję, że leczy się Pani tylko farmakologicznie. Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie farmakologiczne nie leczy Pani dolegliwości i nie rozwiązuje Pani problemów, jedynie tłumi objawy. W leczeniu nerwic i depresji oraz ich konsekwencji, najlepiej sprawdza się leczenie farmakologiczne połączone z psychoterapią. Jeżeli chce Pani skutecznie pozbyć się problemu i wyleczyć z depresji i nerwicy natręctw, to zachęcam do skorzystania z psychoterapii. Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby ale również dociera się do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania. Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety