Czy to możliwe, że sam wyleczyłem się z cukrzycy typu 2 i nadciśnienia?

Czy to możliwe ,że sam wyleczyłem się z cukrzycy typu2 i nadciśnienia?Opiszę w skrócie swój przypadek. Mam 61 lat. Od 10 lat leczony na cukrzycę skojarzona z otyłością i nadciśnieniem. Leki brane cały czas, metformina atoris amlozek tritace polsart bisocard. Z roku na rok coraz gorzej mimo iż dietą i ćwiczeniami starałem się zwalczyć skoki glukozy we krwi.Depresja , uszkodzenie pamięci, bóle mięśniowe , bóle kręgosłupa, stany zapalne skóry, wieczne problemy trawienne i biegunki lub zaparcia. Przeczytałem gdzieś ,że mogę mieć leaky gut syndrome. Zająłem się tym. Odstawiłem wszystkie leki. Po 3 tyg leczenia jelit dietą dramatyczna poprawa wszystkiego. Po 4 miesiącach glukoza na czczo poniżej 100, ciśnienie 120 /80. Pamięć wczesna sprawna , brak depresji, brak dolegliwości bólowych .Czy byłem niewłaściwie leczony?

co nie oznacza, że był Pan niewłaściwie leczony,
ale też nie oznacza, że był Pan właściwie leczony.
Nie oznacza też, że miał Pan syndrom nieszczelnego jelita, ale możliwe.
Cieszyłbym się na Pana miejscu z tego, że już nic Panu nie dolegoa i prowadziłbym taki sam tryb życia jak teraz stosujęc ten sam sposób
odżywiania,
Gratuluję i pozdrawiam