Czy to objawy nerwicy czy jakieś poważniejsze schorzenie?

witam mam 20 lat. Od 3 miesięcy choruje na nerwice. Zaczeło się dretwieniem uczuciem duszenia sie. Mam tenedencje do hipohondri. Byłam u ortopedy poniewaz czuje dziwne spazmy i skurcze w mięśniach. Także mocne mrowienie lub chodzenie robaków pod skóra. czuje jakby pojedyncze włókna mięśni mi latały moge się ruszac i wszystko robić ale czuje sie słabo bardzo że każda rzecz jest wysiłkiem. byłam u ortopedy miesiac temu mówił że nic nie widzi i dwa lub trzy miesiace temu miałam rendgen mózgu bez keratyny i wyszło wszystko poprawnie nie wiem co robic uczeszczam na terapie.Czy to może być nerwica czy coś poważnego?

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z ABC Zdrowie, proponowałabym aby spróbowała Pani zdystansować się trochę od wyszukiwania chorób w swoim ciele, jest Pani bardzo młodą osobą i na pewno bardzo zdrową, więc warto przełożyć energię na rekreację i wysiłek fizyczny, to zawsze daje dobre rezultaty. Przy okazji proszę tak zorganizować sobie czas, aby "gnuśne" godziny,, w których szuka Pani symptomów w swoim ciele były jak najkrótsze. Rękojmą Pani zdrowia jest Pani wiek i pokazują to również badania, które przeprowadziła Pani do tej pory. Proszę spróbować popracować nad pozytywnym myśleniem o sobie i o innych ludziach, zamiast wyszukiwać symptomów chorób proszę poszukać hobby, które pozwoli rozwinąć Pani inteligencję i skrzydła, pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.